פתרונות בריאות ורפואה 
פריטים בסל שלך

מענה טלפוני
לתמיכה טכנית במהלך ההזמנה
בין השעות 18:00 - 10:00

054-6452439

 

  מערכת שמיעה לטלוויזיה למשתמשים במכשיר שמיעה | TV-DEX - Widex
מערכת שמיעה לטלוויזיה למשתמשים במכשיר שמיעה | TV-DEX - Widex
  מחטים - לגלוקומטר מדבר | TAIDOC
  מזופאנגצ'ר - MEI ZEN | דיקור קוסמטי לרענון - 10 טיפולים
רשימת תפוצה

דף הבית >> בריאות >> דיאטה ואביזרי עזר לדיאטה >> מכונת הרטט - חיטוב ברטט | 10 טיפולים של 20 דק'
מכונת הרטט - חיטוב ברטט | 10 טיפולים של 20 דק'

מחיר מחירון: ₪550.00
המחיר שלנו: ₪520.00
מע"מ: כולל מע"מ
זמן אספקה: 7
תקופת אחריות יצרן:
מק"ט:
דמי משלוח: ₪  0.00
אפשרויות איסוף עצמי: נאוה-אין אפשרות לאיסוף עצמי

 

 


פרטים ומידע נוסף:
 
מכונת הרטט - חיטוב ברטט | 10 טיפולים של 20 דק'

מכונת הרטט - חיטוב ברטט | 10 טיפולים של 20 דק'
 

מכונת רטט -מבצע חסר תקדים!סדרה של 10 אימונים על המכונה ב500 ש"ח!
סודות הצלחה של מכשיר החיטוב ברטט


 


 
מכונת הרטט-סירטון הדגמה

 


 

Dream Healther מבוסס על פטנט ייחודי רשום בארה"ב, שהוא אפליקציה חדשנית וראשונה מסוגה בעולם של טכנולוגיית Lipolysis vibration.

בשונה ממכשירים אחרים המייצרים תנועת רטט חד-ממדית אנכית (תנודה מעלה-מטה), Dream Healther מבוסס על מנגנון ייחודי המורכב משני רציפים נפרדים לכל רגל, ומייצר במקביל לתנודה האנכית, גם תנודה אופקית (מצד לצד) בין שני צידי הגוף לסירוגין.

מנגנון ייחודי זה מקנה ל - Dream Healther שפע יתרונות מובהקים על פני מכשירים אחרים הפועלים בשיטת הרטט:

 • המחקרים מוכיחים 

  טיפול בכאבי גב תחתון כרוניים עם תרגול מתיחה מותנית
  ותרגול רטט כלל-גופי

  ניסוי מבוקר אקראי

  מערך המחקר:
  ניסוי אקראי מבוקר עם תקופת מעקב של 6 חודשים

  מטרה:
  להשוות בין תרגול של מתיחה מותנית לבין תרגול ברטט כלל-גופני כטיפול בכאבי גב תחתון כרוניים.

  סיכום נתוני הרקע:
  כאבי גב תחתון כרוניים כוללים את מערכת השרירים כמו גם את הרקמות החיבוריות ואת מערכת העצבים. כדי לטפל בבעיה קיימים מספר סוגים של טיפולי פיסיותרפיה. רעידות תעשייתיות (במקום העבודה, מכלי עבודה) נחשבות לגורם סיכון. לאחרונה פותח תרגול ברטט כסוג חדש של פיסיותרפיה. ההשערה היא שהרטט מפעיל שרירים באמצעות רפלקסים.

  שיטות:
  במחקר זה השתתפו 60 מטופלים הסובלים מכאבי גב תחתון כרוניים ללא מחלות "ספציפיות" בעמוד השדרה. ממוצע הגילאים היה 51.7 וממוצע שנות הכאב 13.1. המשתתפים לקחו חלק בתרגולי מתיחה מותנית איזו-דינמיים או בתרגולי רטט במשך 3 חודשים. מדדי התוצאות היו פיתול מתיחה של עמוד השדרה, תחושת כאב (סולם אנלוגי ויזואלי) ומוגבלות כתוצאה מכאב (מדד מוגבלות-כאב)

  תוצאות:
  בשתי הקבוצות, הן קבוצת תרגול המתיחה המותנית והן קבוצת הרטט הכלל-גופני, נראתה הפחתה מובהקת וניכרת בתחושת הכאב ובמוגבלות כתוצאה מכאב. פיתול המתיחה של עמוד השדרה גדל באופן מובהק בקבוצה שעסקה ברטט כלל-גופני (30.1 Nm/kg), אך השיפור היה מובהק יותר בקבוצת המתיחות המותניות: (+59.2 Nm/kg; SEM 10.2;P < 0.05). לא נמצא מתאם (קורלציה) בין השיפור בפיתול עמוד השדרה לבין ההקלה בכאב או המוגבלות כתוצאה מכאב (P>0.2).

  מסקנות:
  הנתונים הנוכחיים מראים שסביר להניח כי חולשה של שרירי עמוד השדרה אינו גורם בלעדי לכאבי גב תחתון כרוניים. סוגים שונים של תרפיה בתרגול נוטים להוליד תוצאות. מעניין לגלות שרטט מבוקר היטב יכול להיות דווקא הפתרון ולא הגורם לבעיות גב תחתון.

  התנודה האופקית (מצד לצד) שמייצר Dream Healther (מעין אפקט "נדנדה"), מונעת רעידות ראש במהלך האימון.

 • הודות לתנועה הדו-ממדית (אנכית ואופקית) שמייצר  Dream Healther בו זמנית הוא המכשיר היחיד המאפשר כיסוי כמעט מלא (85%) של שרירי הגוף בחמישה מנחי עמידה בסיסיים בלבד. מספר מנחי העמידה המצומצם הנדרש ופשטות ביצועם מאפשרים למתאמן להתמצא במכשיר בקלות רבה וליישם את האימון באופן עצמאי ללא כל הדרכה או הנחיה של מדריך מקצועי.

 • מנגנון התפעול הייחודי של Dream Healther מייצר חלוקת עומס אופטימאלית בין חלקי הגוף השונים.

 • Dream Healther הוא המכשיר היחיד המפחית את השומן בבטן ומתחת לפני העור, ומשיג עבור המתאמנים את התוצאות האפקטיביות ביותר של שריפת שומן והורדה במשקל


יתרונות נוספים למכשיר 

 • Dream Healther מתוכנן כך שיתאים לכל מתאמן, בלי כל קשר למצבו הפיסי או הנוירולוגי. המכשיר ידידותי למשתמש, קל ופשוט מאוד לתפעול. המבנה הארגונומי הייחודי שלו מאפשר נוחות פיסית גבוהה ביותר בכל מנח עמידה ובכל זווית במהלך האימון והופך את המכשיר לנוח במיוחד לשימוש לאנשים המתקשים או מוגבלים בתנועתם.

 • Dream Healther, המיובא על ידי מכון "עדי מאיר" מחברת Humanmedextec הקוריאנית, מיוצר תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים ביותר של בקרת איכות, המקנים לו כושר עמידות גבוה מאוד לאורך זמן. המכשיר כולל מנגנוני תפעול המיוצרים בגרמניה ויפן ומנוע של חברת "סימנס".

 • Dream Healther מעוצב בקו נקי ומינימליסטי, ומשתלב היטב בחלל החדר. הוא מתאים לשימוש במכוני ספורט מקצועיים, מרכזים רפואיים, מרכזי שיקום ולשימוש פרטי ביתי.

Dream Healther מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בעולם מכשירי האימון בשיטת רטט כלל-גופי. שכן בזכות הפטנט הייחודי לו, הוא מקצר את משך הזמן הנדרש להשגת תוצאות מאימון רטט, ומסייע למתאמן למקסם את יעילותו של אימון הרטט ולהשיג בו תוצאות אופטימליות 

ההשפעה של תכנון מכשיר הרטט

בקצה אחד של הקשת יהיה "גירוי" (סטימולציה) פשוט שדומה יותר לאימון אירובי קליל המתבצע על מודל של התנגדות נמוכה יותר. סוג כזה של גירוי יפסיק לשרוף אנרגיה ברגע שהתנועה תעצור. זה מתאים במיוחד למתחילים ולטיפולים למיניהם (כמו פיזיותרפיה).
התגובה המתקדמת יותר תהיה "הפעלה" של ממש (תגובה אנאירובית) אשר תגרום לקרעים זעירים בשרירים ותגרור אחריה את מחזור ההחלמה שאותו אימוני ההתנגדות כל-כך מנסים לעורר.
זה, בתורו, מעורר השפעה הורמונלית הגורמת למסת החלבון בגוף לגדול, מה שבאופן טבעי מעלה את ה-BMR. המטרה של כל זה היא לשרוף יותר קלוריות גם בזמן מנוחה.
כתוצאה מכך אחוז השומן בגוף משתנה. מידת השינוי תהיה תלויה בתזונה ובשילוב של אימון כזה עם מעט אימון אירובי.
יש לזכור כי התיאוריה המתוארת כאן כבר נמצאת בשימוש באימונים רבי-תועלת בחדרי הכושר עם כדורי התעמלות המשפרים את שיווי המשקל. מה שאנו מתארים כאן הוא פשוט הגרסה המכנית של זה.

כמה קלוריות?

כדי להפיק משוב ממאמר זה, ברצוננו לפתוח דיון באשר לכמות הקלוריות האמורות להישרף – הן בטווח הקצר (על הפלטפורמה) והן בטווח הארוך (בשלבי ההחלמה מהאימון).

להלן מספר נתונים שתוכלו לשקול כאשר מדובר במוצר מטווח הביניים:

 • כ-40 תנועות בשנייה ב-4 מ"מ (10 פעמים, סטים של 60 שניות)

 • גיוס של כמעט 100% תאים

 • דירוג G-Force 4 (להפוך פי ארבעה מהמסה של עצמך במהלך דחיפה כלפי מעלה של הרטט. כוח הדחיפה


 


מידע כללי

מוצרים

שרות לקוחותהמוצרים והמאמרים באתר הינם המלצה בלבד ואינם מהווים תחליף להתייעצות עם רופא או מטפל מוסמך,
כמו כן  
יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש בכל מוצר

 

איזון לחיים  izun4u הינו אתר למכירת מוצרי בריאות, טבע, שיקום וניידות, ציוד רפואי, מכשור רפואי למטפלים ומוצרי ספורט ופנאי.
המחירים באתר הינם מחירים מיוחדים לאתר ולעיתים המחירים אצל היבואנים גבוהים או שונים.
 

© כל הזכויות שמורות לאיזון לחיים
 
לייבסיטי - בניית אתרים